KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
36 x 31,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
30,5 x 23 cm
olej, płótno naklejone na tekturę
34 x 21,5 cm
Portret jasnowłosej dziewczynki
olej, płótno
41 x 30,5 cm
akwarela, gwasz, 77,5 x 55 cm, sygnowany l.d. "Kanelba"
olej, sklejka
34 x 24 cm