GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał (1861 Warszawa - 1926 Berlin)
olej, płótno,
70.5 x 100.7 cm
Na krosnach cztery stemple krakowskiego składu przyborów malarskich ISKRA / KARMAŃSKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płotno, wymiary 75x100 cm
syg. i dat. p.d."M.Wywiórski Wałycz 1917"
olej na płótnie, 98 x 158 cm
sygnowany u dołu po prawej "M. G. Wywiórski"
czarna kredka, płótno, 73,5 x 111 cm(w świetle oprawy);
sygn. p.d.: M.G. Wywiórski
olej, plótno;
76,5 x 106 cm;
sygnowany z lewej u dolu: M.G. Wywiórski 1919
olej, tektura; 45 x 75 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: M. G. Wywiórski
olej na płótnie naklejonym na sklejkę, 39 x 48,5 cm, sygnowany p.d. "M.G.Wywiorski Monachjum 86"
kredka czarna, karton, 73 x 100 cm; sygn. p.d. - M. G. Wywiórski
Na odwrocie nalepka wystawowa - depozyt z datą 3. X. 1923 r.
olej, tektura, 21,5 x 32,5 cm
sygnowany l.d.: M.G.Wywiórski
olej, płótno, 65 x 90,5 cm
sygnowany l.d.: M.G.Wywiórski | Brzostków
olej, płótno,
57.5 x 112.5 cm
sygnowany p.d.: M.G - Wywiórski
olej, płótno, 90 x 125 cm;
sygnowany u dołu z lewej: M. G. Wywiórski
olej, płótno, 79,5 x 119,5
sygn. l. d. M. G. Wywiórski
olej na płótnie,
76,5 x 121,5 cm
sygnowany p.d.: "M.G. Wywiórski"
Pejzaż zimowy z zagrodą i wilkami
olej na płótnie,
80,5 x 140 cm
sygnowany l.d.: "Michał Gorstkin Wywiórski"