SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 80x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Remembrance from childhood (2014)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dragonflies_Dominik Smolik, 2015
akryl, płótno 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik "Atonal" Kraków 2014.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik "The Feeling" Kraków 2014.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Nude on the abstract background, 2014
akryl, płótno, 100 x 80 cm ,
sygn. na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik wraz z opisem autorskim 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "PURE ABSTRACT" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46,5x61 cm
opisany na blejtramie: DOMINIK SMOLIK "FLASHB(L)ACK" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)