DYDO Mariusz (ur. 1979)
Chłopiec wspinający się na żubra
ceramika (porcelit) szkliwiona, malowana podszkliwnie, wys. 21 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DYDO Mariusz (ur. 1979)
ceramika (porcelit) szkliwiona, malowana naszkliwnie, wys. 27 cm,
sygn. na podstawie
DYDO Mariusz (ur. 1979)
DYDO Mariusz (ur. 1979)
Chopin z fryzurą w kolorach pop
ceramika szamotowa, szkliwiona, wys. 30 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
olej, płótno, 40 x 50 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
DYDO Mariusz (ur. 1979)
porcelit szkliwiony i malowany naszkliwnie;
27 x 10 x 24 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
27 x 10 x 18 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
27 x 10 x 18 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
olej, płótno;
105 x 120 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
DYDO Mariusz (ur. 1979)
sygn.,
porcelit szkliwiony (3/30),
17x16x25 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
sygn.,
porcelit szkliwiony, malowany (3/30),
38x17x19 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
olej, płótno;
105 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: Mariusz Dydo www.adamiewa.d
DYDO Mariusz (ur. 1979)
ceramika, glinka szamotowa, szkliwiona;
49 x 26 x 45 cm;
sygn. na spodzie
DYDO Mariusz (ur. 1979)
porcelit szkliwiony;
17 x 16 x 25 cm;
sygn. na spodzie
DYDO Mariusz (ur. 1979)
porcelit szkliwiony;
31 x 14 x 7 cm;
sygn. na spodzie
DYDO Mariusz (ur. 1979)
Olej, płótno;
105x120 cm
Sygn. na odwrocie: www.awangarda.dy/ Mariusz Dydo
DYDO Mariusz (ur. 1979)
porcelit;
27 x 13 x 17 cm
DYDO Mariusz (ur. 1979)
olej, płótno;
105 x 120 cm;
sygn. na odwrocie