OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
inkografia na papierze, 66,5 x 86 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
inkografia na papierze, 30 x 45 cm
ołówek/papier, 43,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Olbiński`
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
ołówek/papier, 42,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Olbiński`
Estymacja: 3 000 - 4 000
olej, akryl, płótno; 60 x 80 cm
sygn. p. śr. Olbiński
Estymacja: 28000-35000 zł
olej/płótno, 46 x 35 cm
sygnowany p.d.: `Olbiński`
Estymacja: 24 000 - 35 000 zł
ołówek/papier, 44 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Olbiński`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Serigrafia, papier; 90 x 60 cm
Sygn. ołówkiem p.d. Olbiński l.d. 112/200
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
Olej, płótno, tektura; 38 x 28 cmw świetle passe-partout
Sygn. l.d. OLBIŃSKI
Estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Szkic do plakatu Sanatorium pod klepsydrą Brunona Schulza, 2009
rysunek na papierze, ołówek, 43 x 32 cm,
sygn. w prawym dolnym rogu , na obrazku
ołówek/papier, 44 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Olbiński`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
obraz wkomponowany w drewnianą oprawę lustra (wys. całk. 98 cm);
olej, akryl, płyta; 23 x 31 cm; sygn. p. d.: Olbiński
obraz wraz z lustrem
zakomponowane w drewnianą, złoconą oprawę;
wys. całkowita: 90 cm; obraz: olej, akryl, płyta; 26 x 36 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Kredka, papier; 45 x 34 cm w świetle passe-partout
Sygn. l.d. Olbiński
Estymacja: 5.000 - 6.000 zł
ołówek/papier, 38 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `Olbiński`
Estymacja: 2 500 - 3 000
litooffset, 3/3,
66 x 55 cm,
sygn.
olej, płótno;
66 x 47 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
technika własna/papier naklejony na płytę, 85,5 x 75,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `olbiński`
Estymacja: 1 300 - 1 600
sygnowany p.d.: `olbiński`
Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 1 300 - 1 600
ołówek, kredka/papier, 27 x 20 cm (w świetle passe-partout)
u góry napis: `La Fille du Regiment`
Estymacja: 2 500 - 3 500