ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej, akryl/płótno,
24 x 30 cm
napis autorski na odwrociu: `178 | 4/8/08`, Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu (178), 2008 | 24x30, olej akryl na płótnie`,
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
55 x 73 cm;
sygn. l. g.: Ćwiertniewicz `94;
na odwrocie opis autorski: 80 / IX/94
akryl, płótno,
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `04.;
na odwrocie opis autorski.
akryl, płótno,
116 x 89 cm;
sygn. p.d.: ĆWIERTNIEWICZ;
na odwrocie na płótnie napisy: VIII/88 / 49
olej/pilśnia,
21 x 30 cm,
sygn.
olej, akryl/płótno
13 x 18 cm
olej/płótno
33 x 38 cm
olej i akryl na płótnie
15 x 15
olej, płótno,
33x38 cm
olej, akryl/płótno,
30 x 24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `290 | 29/12/08`
olej/płótno,
24,5 x 35 cm
sygn. i dat. p.d.: `Ćwiertniewicz `97`
dat. na odwrociu: `9/IV/97` oraz naklejka autorska z opisem
olej, płótno,
92 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie na krośnie
olej/płótno,
16 x 55,5 cm
na odwrocie naklejka autorska z opisem oraz datowanie na odwrocie płótna: `52 / 9/3/07 / 15/VI/97 / 172`
akryl, płótno,
48 x 57 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz;
na odwrocie opis autorski
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz `88;
na odwrocie na płótnie nr i data: 59 / XI / 88
olej, akryl/płótno
13 x 18 cm
olej, akryl, płótno
34.7 x 16.3 cm
na odwrocie na płótnie: 14 [w ramce] | I/95
olej, płótno,
92.5 x 92 cm
sygn.p.d.: ćwiertiewicz 89
na odwrocie p.g.: 45 [w kółku] | X/89
olej, akryl, płótno, 24x30 cm