SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
akwarela/papier, 15,5 x 31 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `A. Setkowicz`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier 14,7 x 30,6 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowana l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie oprawy przedwojenna nalepka zakładu ramiarskiego Jana Scheera w Grudziądzu.
akwarela, papier; 14,5 x 29 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz
akwarela, papier; 14,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na karton; 41 x 50 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Olej, tektura; 45 x 68 cm
Sygnowany p.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie owalna pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich.
Artysta inspirował się tu słynnym dziełem Józefa Brandta Powitanie stepu.
olej/płótno, 29 x 50 cm
Estymacja 9 000 - 12 000 zł
akwarela, papier; 15,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier; 15,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, gwasz, ołówek, papier;
23,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura; 16,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz