GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel, papier, wym.: 33 x 23 cm
sygn. p.d.: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, karton, wym.: 36,5 x 25,5 cm
sygn. l.śr.: St. Górski
sygn. p.śr.: St. Górski
pastel, tektura
wym.: 50 x 35 cm
sygn. l.śr.: St. Górski
pastel, papier, 70 x 50 cm;
sygn. l.d.: St. Górski
pastel, tektura
sygn. p.śr.: St. Górski
wym.: 50 x 45 cm
pastel, papier, 49 x 34 cm (w świetle ramy); sygn. p.g.: St. Górski
Pastel, papier, 48 x 68,4 cm
Sygnowany czarnym pastelem dół, środek: St. Górski
olej na tekturze, 23 x 29 cm,
sygn. p.d. "St. Górski"
pastel, papier
sygn. l.d.: St. Górski
wym.: 45 x 62,5 cm
Studium portretowe Krakowianki w szafirowym gorsecie
pastel 58,5 x 46,7
sygnowany u dołu po lewej: "St. Górski"