DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, olej/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Dobkowski 1990`
na odwrociu opisany: `Jan Dobkowski | "SEN" 1990 " olej, akryl | 147 x 197`
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 147 x 197 cm
na odwrociu opisany: `Jan Dobkowski | OKEANIDY PACYFIKU 1990 | 147 cm x 197 cm | ACRYL`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Ołówek, papier; 18 x 24 cm
Sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1999. | Melbourne
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
inkografia/papier, 22 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Dobkowski`, l.d.: `8/50`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
inkografia/papier, 20 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Dobkowski`, l.d.: `6/50`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
na odwrocie na blejtramie napis autorski: ANDRZEJOWI PARTUMOWI DWIE STRONY DUSZY/ OSIEKI NAJWAŻNIEJSZE JAN DOBKOWSKI oraz luźne szkice zieloną farbą
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Ułan polowy (przenośny), 1975 r.
akryl, olej/płótno, 148 x 147 cm
na odwrociu sygnowany, datowany oraz dedykacja: `Specjalnie Jerzemu | "Ułan polowy" (przenośny) | J. Dobkowski` oraz "Smok" | Olkiewiczowi Jerzemu Janek Dobkowski | -9-30. V. 75 Warszawa | ...`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 39 x 35 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Jan Dobkowski | 68`
na odwrociu dedykacja: `Jerzemu | Jan Dobkowski | 25. X. 71 r.`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, olej/papier, 41,5 x 27,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Dobkowski 82`
na odwrociu opisany: `JAN DOBKOWSKI | "MARKIETANKA" | 1982 | OLEJ, AKRYL`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
na odwrocie napis autorski: Jan Dobkowski/ "DŹWIGNIA" 1985/olej + akryl/160 cm x 120 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 194 x 143 cm
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "SŁABA PŁEĆ" 1971 ROK | OLEJ`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl/płótno, 120 x 160 cm (wymiary w świetle ramy)
sygnowany i datowany l.d.: `JAN DOBKOWSKI 1990`
opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "Żyj!!!" 1990 r. | 120 cm x 160 cm | olej + akryl"
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 174 x 135 cm
opisany na odwrociu: `JAN DOBKOWSKI (DOBSON) | "SAMOISTNIENIE" 1970`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno, 194 x 143 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "KARNAWAŁ" 1971 ROK | OLEJ`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel, 50 x 70 cm, sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 55 x 55 cm, 2012
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 127 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "Mroczny sen" 1974 r.| acryl | 120 cm 127 cm`