SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 75 x 115 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Motacilla alba with a geometrical pattern (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `DOMINIK SMOLIK | STOCHASTIC | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik, Smużenie 3, Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, marker na płótnie, 100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany: `DOMINIK SMOLIK | ``SPECTRUM ONE`` | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dragonflies and Butterflies, 2015
akryl na płótnie 80x120 cm
sygnowany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x100cm
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik "Sonoria" Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Polytonal Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Dodecaphonic experiment (2015)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "PURE ABSTRACT" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 75 x 115 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 75x115 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "SWIFTNESS" 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 80 cm
2015
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Sarabande Kraków 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 70 cm
2015
sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Smużenie 1 Kraków 2015