ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x100
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
81x60
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x120
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x120
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Ostatnie tango w Paryżu (2010)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
120x60
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. l.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x70
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x70