EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
akwarela/papier,
42,5 x 56,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany ołówkiem p. d.: 'Eibisch'
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno;
70 x 93,5 cm
sygn. p.d. Ebiche
Na odwrocie nalepka:
Muzeum Lubelskie w Lublinie/ Wystawa "Mnie interesuje tylko malarstwo/ Eugeniusz Eibisch 1896-1987. 12.X.2007 - 15.XII.2007
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno;
55 x 45,7 cm
sygn. p.d. Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno;
80,5 x 61,5 cm
niesygnowany
Na odwrocie nalepka:
Muzeum Lubelskie w Lublinie/ Wystawa "Mnie interesuje tylko malarstwo/Eugeniusz Eibisch 1896-1987. 12.X.2007 - 15.XII.2007
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
PEJZAŻ Z KUDOWY Z BRAMKĄ, 1946 R.
olej/płótno, 65 x 83 cm
sygnowany p. d.: `Ebiche`
ODWROCIE: naklejka: `Muzeum Narodowe w Warszawie | Galeria Malarstwa Współczesnego` z opisem obrazu oraz pieczątka ze składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno
65 x 83 cm
sygn. p.d.: `Ebiche`
na odwrocie nalepka: `Muzeum Narodowe w Warszawie / Galeria Malarstwa Współczesnego` z opisem obrazu
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, tektura,
64.5 x 52 cm
sygnowany l.d.: Ebiche
Na odwr. napis czarną kredką: mal. 1940 r.; nalepki: l.d. - z napisem 13; l.g. - wystawy w Muzeum Lubelskim w 2007
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno, 54,5 x 47 cm
sygnowany p. d.: `Ebiche`
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
kredki, papier,
27,8 x 39,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eib... (ołówkiem)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno, 90 x 62 cm
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/tektura, 50 x 60 cm
sygnowany p. d.: `Eibisch`
obraz posiada opinię Bożeny Gałkowskiej
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
tusz lawowany, papier 41,5 x 29,5 cm, sygnowany p.g. "Eugeniusz Eibisch". U góry dedykacja "Drogiemu Bodziowi Serdecznemu/
przyjacielowi E.E."
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno,
45,5 x 53,5 cm
sygn. p.d.: `Eibisch`
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
rysunek, flamaster/papier,
39,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Eibisch` (ołówkiem)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
technika mieszana, papier
26,3 x 32,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eibisch (ołówkiem)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
akwarela, papier, 38,7 x 26,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Eibisch (ołówkiem, wzdłuż krawędzi)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
flamaster czarny, papier, 26 x 37 cm (w świetle oprawy);