MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 73 x 92 cm
sygn. l.d.: "K.Mackiewicz"
niesygnowane (na odwrociu notatki artysty)
atrament, papier
17.6x15
sygn. p.d.
olej, deska
63.x18.8
niesygnowany (notatki artysty na odwrociu)
atrament, papier
16.5x14.4
KATEDRA, 1971 gotycka katedra Notre-Dame w Paryżu, widziana od strony fasady
olej na płycie pilśniowej, 170 x 122 cm,
na odwrocie napisy: "Mackiewicz170 x 122", "KATEDRA"; kartka muzealna "MHMŁ / KR / 1085"
olej na płótnie,
59,8 x 72,5 cm,
sygnowany u dołu po prawej"K. Mackiewicz". Na odwrocie (na płótnie) napis odręczny i stempel "Pawlikowski "(?).