EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
olej, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. p. d.: 1999/ Stasys
opisany na krośnie: ZAPACH MAGNOLII 1999 80 x 60 olej płótno
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier,
51 x 67
sygn. p.d.: Stasys
na odwrocie p.d.: Preludium | pastel | 51 x 57 cm | 1996 | 7/44
pastel/papier
42 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
Twarz zawoalowana, lata 90 XX w.
pastel/papier
sygnowany p.d.: `Stasys`
gwasz, papier czarny,
24 x 15,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stasys / 1984
olej, płótno,
80 x 60 cm;
sygn. p. d.: 1999/ Stasys
gwasz, papier czarny,
21 x 17 cm;
sygn. p. d.: Stasys / 1984
pastel/papier,
41 x 29 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `Stasys`
pastel/papier,
41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
pastel/papier,
55 x 72 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
pastel, papier jasno szary, drobnofakturowany, naklejony na tekturę;
48,5 x 62,5 cm (arkusz), 55 x 69 (tektura);
sygn. i dat. p. d.: 1992 Stasys
pastel, papier,
42 x 30 cm;
sygn. p. d.: Stasys;
na odwrocie powtórzony dwukrotnie napis: Wall/ pastel/ 42 x 30 cm/ 1991/ 22/34 nr kat. 22/34
pastel/papier,
62 x 43 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `1991 | Stasys`
Pastel, papier;
62 x 47,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Stasys | 1996
Na odwrocie napis wykonany przez autora: 12/15 w kwadracie | Posłaniec jesieni | pastel | 64 x 49 cm | 1996
Pastel, papier;
62,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: 2 III | Stasys
Na odwrocie napis wykonany przez autora: 28/15 w kwadracie | Prędkość | pastel | 64 x 49 cm | 2000
collage, pastel, akwarela, gwasz/karton, płótno,
100 x 80 cm (blejtram płótna), 70 x 44 cm (maska)
sygnowany p.d.: `Stasys`
pastel/papier,
48,5 x 63,5 cm (w świetle passe - partout )
sygnowany p.d.: `Stasys`
na odwrociu naklejka galeryjna z opisem i datą
pastel, papier,
100 x 70 cm;
opisany i sygn. p. d.: Stasys.
Projekt scenografii do sztuki Pinokio w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie
gwasz, papier czarny,
21 x 17 cm;
sygn. p. d.: Stasys / 1984
pastel, papier;
63 x 48 cm
sygn. p.d. 2001 Stasys
Na odwrocie opisany: 14/15 Wiek/ pastel/ 63 x 48 cm/ 2001