KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Motyw drogi: Kraków - Kalwaria Zebrzydowska, 1907 r.
olej, tektura, 34 × 49,5 cm
sygn. i dat. p. d.: a. Karpiński/ 1907
na odwrocie autorski opis piórem: Motyw drogi - Kraków / Kalwarya Zebrzydowska / miejsce odpustowe-/ mal. a. Karpiński - Kraków, z 1907-/ ul. Floriańska 19/6
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura, 36 x 49 cm,
sygn p.śr.: A. Karpiński. Na odwrocie naklejka: S. Schmaus ul. Floriańska 25 Sprzedaż oryginalych obrazów artystów malarzy polskich z dnia 14.07.1936 r.
olej, tektura; 30 x 50 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński;
na odwrocie napis autorski: 30 x 50 / "Róże żółte / mal / a. Karpiński / Kraków
olej, tektura; 44 x 49,5 cm;
sygn. z lewej strony: A. Karpiński.
na odwrocie napis autorski: "Róże"/ mal. A, Karpiński/ Kraków ul. Floriańska 19 III P. [piętro]
olej, płótno, 150 x 95 cm
sygn. z prawej strony a.karpiński
olej, tektura; 34 x 49,5 cm w św. p-p.;
sygn. l. g.: a. karpiński;
na odwrocie napis: Jabłka cytryny / mal? / a.karpiński / Kraków
ołówek, kredka, papier, 40,5 x 34 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: A. Karpiński
ołówek, kredka, papier, 20,3 x 14,3 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Karp./I/VII 1928.
węgiel, papier, 15 x 10,5 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: A. Karp; papier uszkodzony przy lewej krawędzi
ołówek, papier, 19,5 x 15,8 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d.: A. Karpiński
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
na odwrocie napis: Stwierdzam autentyczność / niniejszego obrazu.. / A. Karpiński / Kraków w r 1936 tym
Żółte róże z porcelanową figurką
olej, tektura, 35x99 cm
sygn.: a. karpiński
olej, tektura; 36 x 50,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: A. Karpiński
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Karpiński
olej, tektura, 97,5x69 cm,sygn. I
dat. l. d.: A Karpiński/29
olej, tektura, 67 x 56 cm
sygn. i dat. p. śr.: A Karpiński/1908
Martwa natura z żółtymi różami
olej, tektura, 33,5 x 48 cm,
sygn. p.śr.: A. Karpiński