SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: dominik smolik "CELLO SUITE" KRAKÓW 2015 Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100 x 120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK SMOLIK | "NOTTURNO" | KRAKÓW 2015 | Smolik`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMIKIK SMOLIK "FLASHB(L)ACK" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMIKIK SMOLIK "BABBLES INTHOTE SKY" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMIKIK SMOLIK "DANDELION" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK SMOLIK | "SFUMATO II" | KRAKÓW 2015 | Smolik`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "EXPANDES TONALITY" KRAKÓW 2015
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK SMOLIK | "PIANO SONATA" | KRAKÓW 2015`
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `DOMINIK SMOLIK | ``SFUMATO`` | KRAKÓW 2015`