SROKA Jacek (ur. 1957)
Pies 2 albo na śmierć i życie, 1985
olej, tektura, 32,8 x 45,8
sygn. p. d.: SROKA / 1985; na rewersie napis: PIES 2 ALBO NA ŚMIERĆ / I ŻYCIE / JACEK SROKA / 31-910 KRAKÓW / OS NA SKARPIE 35/1 / POLAND
cena wywoławcza: Wykup abonament
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, wym.:120 x 175 mm, sygn. dat. tyt. oł.
Grafika z cyklu: Malleus Maleficarum.
Lit.: Z. Turlej, Jacek Sroka, Kraków 1997, ilustracja.
SROKA Jacek (ur. 1957)
rysunek lawowany, papier,
34x23,5 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
Kobieta paląca papierosa, 1994
olej, płótno,
170 x 120 cm
sygnowany p.d.: SROKA 1994, na odwrocie l.g.: 988 / 1994 | JACEK SROKA | [zamaskowany adres], na środkowej poprzecznej żerdzi krosien: KOBIETA PALĄCA | PAPIEROSA, na końcu tejże żerdzi po p. nalepka z tytułem obrazu po włosku
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta barwna, 280 x 250 mm,
sygn. pł.: Mallens Maleficiorum, Sroka 1983,
sygn. oł. Ucieczka na niebie; E/A; Sroka 1984.
SROKA Jacek (ur. 1957)
litografia barwna, papier, 60,5 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Sroka
SROKA Jacek (ur. 1957)
Skok śmierci bez siatki zabezpieczającej, 1999
rysunek piórkiem, lawowany
wymiary: 23x31 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej, płótno,
35 x 30 cm
sygnowany l.d.: SROKA 1986
na odwrocie sygnatura na górnej żerdzi blejtramu: JACEK SROKA | [adres artysty], l.g. nalepka David Anderson Gallery i śr.d. nalepka Stuart Levy Gallery
SROKA Jacek (ur. 1957)
Para obrazów "Kobieta", "Mężczyzna"
olej, płótno
sygn. l.d.: Sroka 1987 oraz p.d.: Sroka
wym.: 25 x 25 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
grafika barwna, 19x24,5 cm