MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 34 x 50,6 cm;
sygn. l. d.: Rafał. Malczewski
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 38 x 56 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 31,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski. / Rio - 1947. (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 33,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: `Rafał Malczewski 6/X 35 Równica.`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 45 × 35 cm
u dołu dedykacja: Jacek Malczewski - rysował Rafał Malczewski/ Magdalenie Kolsendzie - aby zawsze wierna była/ prawdziwej sztuce/ Krzysztof Malczewski 1996 Pochodzenie: Kolekcja Krzysztofa Malczewskiego, wnuka Jacka.
Estymacja: 14000 - 16000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura; 23 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rafał Malczewski.
Na odwrocie nalepki wystawowe: z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, wystawa "Jacek i Rafał Malczewscy 25.03.2011 - 04.09.2011" oraz z Muzeum Okręgowego w Sandomierzu z wystawy "Jacek i Rafał Malczewscy 17.03.2012 - 31.07.2012"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 31,5 x 23 cm,
sygn. l.d.: piórkiem Rafał Malczewski, Plaża w Rio 1944
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płótno dublowane, 51 x 70,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Rafał Malczewski | Brasil 1942`
Pochodzenie: aukcja Lipert Gallery, New York; kolekcja prywatna New York
Estymacja 30 000 - 35 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 32,5 x 41 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `R. Malczewski`
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 33 x 48 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `Rafał Malczewski`
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż zimowy z chatą, 1954 r.
akwarela/papier, 44 x 63 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l.d.: `Malczewski Rafał | 1.I.1954.`
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż nadmorski z Antibes
Skały nabrzeżne
akwarela, papier, 36,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. na jednej ze stron l. d.: Rafał Malczewski. Antibes
Złamanie arkusza na osi.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Olej, sklejka, wym.: 25 x 30cm
Sygn.p.d. Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, karton; wym.: 50 x 60 cm; sygn. l.d.: R. Malczewski;
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 36,6 x 39,5 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 34,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
opisany p.d.: `martwa natura | malował Rafał Malczewski - potwierdza | Syn Krzysztof Malczewski`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
kredka/papier, 21 x 27,5 cm
sygnowany p.d.: `Rafał Malczewski (...)`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł