ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
tusz pióro, akwarela, papier,
63.7 x 40.5 cm
wymiary w świetle ramy
sygn. tuszem l.d.: RAJMUND ZIEMSKI, p.d.: 28-XI-63
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 160 x 70 cm
sygn. i dat. p. d.: `RAJMUND ZIEMSKI 94` sygn. i opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 14/94 / 160 x 70`
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 130 x 80 cm
sygn. l. d.: `RAJMUND ZIEMSKI 82` sygn. i opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ / 19/82 / 130 x 80`
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
litografia, 21 x 22,5 cm, sygnowana l.d "Rajmund Ziemski"
Z teki "Konfrontacje 1960", Galeria Krzywe Koło w Warszawie.
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 92 x 60 cm
sygn. i dat. l. d.: `RAJMUND ZIEMSKI / 66` oraz na odwrocie: `RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 10/66 / 90 X 60`
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, plótno,
123 x 44.5 cm
sygnowany l.d.: ZIEMSKI | 62
na odwrocie na plótnie napis : RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAZ 51/62 | 125 x 45; na blejtramie nalepka informacyjna Galerie Alice Pauli Rumine 7 Lausanne
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
tech. mieszana/płyta pilśniowa, 61,5 x 50,8 cm
sygn. na odwrocie: Jan Ziemski / Lublin
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela/papier, 65,5 x 97 cm
sygn. i dat. p. d.: 16-VII-60 / R. Ziemski
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, tusz/papier naklejony na tekturę, 64 x 48 cm
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI, dat. p. d.: 15-VII-68
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno
92 x 60 cm
sygn. l.d.: RAJMUND ZIEMSKI / 66, na odwrociu: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 10/66 / 90 x 60
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 125 x 45 cm
sygnowany i datowany l. d.: "ZIEMSKI 61"
na odwrocie napis: "R. Ziemski | Pejzaż 24/61 |
125 x 45 | 1961| 13"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 129,5 x 80 cm;
sygn. i dat. l.d.: Rajmund Ziemski / 70
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela, gwasz, tusz pędzel, pastel, papier,
64 x 47.8 cm
sygn. tuszem l.d.: RAJMUND ZIEMSKI, p.d.: 15-VII-68
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej na płótnie, 81 x 65,5 cm,
sygnowany l.d. "ZIEMSKI R.61"
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno,
92 x 60 cm
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI | 66
na odwrocie na płótnie: RAJMUND ZIEMSKI/PEJZAŻ 10/66/90 x 60
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 129,5 x 80 cm;
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, papier,
62 x 92.5 cm
sygn. l.d.: Pani Franciszce | Malinowskiej | z prośbą o przyjęcie | R. Ziemski p.d.: 19 - VI - 60
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akryl, olej, płótno,
70 x 50.5 cm
sygnowany czerwoną farbą l.d.: ZIEMSKI 61 na odwrocie, na płótnie napis czarną farbą: Szurce | i Marianowi | Boguszom | w dowód | wdzięczności | i szacunku | RAJMUND ZIEMSKI | Warszawa 7-X-61