GROTT Teodor (1884-1972)
Olej na płótnie 74,5 x 60 cm
Sygnowany p.d. - "Teod. Grott"
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROTT Teodor (1884-1972)
Wnętrze kościoła Mariackiego w Krakowie
litografia berwna, papier,
41,5 x 29,5 cm;
sygn. u dołu: Teo Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
Akwarela na papierze 70 x 50,5 cm
Sygnowany l.g. - "Teod. Grott"
Na odwrocie pieczęć warszawskiego zakładu ramiarskiego
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, gwasz, papier, 70 x 100 cm;
sygn. p.d.: TeoGrott 912
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier, wym.: 66 x 45 cm
sygn. l.g.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
49 x 70 cm, olej, tektura,
sygn. l.d.: Teod. Grott, na odwrociu naklejki: TPSP w Krakowie 1939 rok, nr.1045, TPSP w Krakowie 1939 rok, TPSP w Krakowie 1960 rok.
Wystawiany: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków, 1938 r.
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, 47,2 x 32,5 cm,
sygnowana l. g. "Teodor Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier, wym.: 52,5 x 41 cm
sygn. l.g.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
WNĘTRZE KOŚCIOŁA MARIACKIEGO W KRAKOWIE, 1911
litografia barwna, 40,8 x 28,2 cm
sygnowana u dołu "Teod. Grott 911"
GROTT Teodor (1884-1972)
RÓŻE W CERAMICZNYM WAZONIE (z dekoracją z lat 20.)
akwarela, gwasz na tekturze,
50 x 35 cm,
sygnowany u góry po prawej "Teod. Grott"
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier
sygn. p.d.: Teod. Grott (1)912
wym.: 67 x 99 cm
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
Akwarela, papier; 25 x 32,3 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany brunatną akwarelą p.d.: Teodor | Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
MARTWA NATURA Z JABŁKAMI I KWIATAMI
akwarela, 41,5 x 50 cm, sygnowana l. d. "T. Grott"
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier, 42,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Teo. Grott.
GROTT Teodor (1884-1972)
Wnętrze Kościoła Mariackiego (1911)
sygnowany dat. na kam śr.d.
litografia barwna
42x30.5