CHRISTA Janusz (1934 Wilno - 2008 Sopot)
Kajko i Kokosz - Szkoła latania, około 1975 r.
plansza komiksowa nr 14 B
akwarela, tusz/papier, 23 x 32,3 cm
z boku na planszy tytuł: `Szkoła latania` oraz z boku nr planszy: `14|B`
na odwrociu fragmentarycznie zachowana naklejka z czasopisma Świat Młodych oraz pieczątka: `Wydawca Agencja Wydawcza | Naczelna Redakcja Wydawnictw Seryjnych | Dział Magazynów Ilustrowanych` i `Komisja Wydawniczo-Artystyczna | Dnia 12.X 78`
Estymacja 1 500 - 5 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
plansza komiksowa nr 17A
akwarela/papier, 22,8 x 32,3 cm
u góry ołówkiem: `Sztuka latania` - (tytuł roboczy) oraz z boku nr planszy: `17|A`
na odwrociu fragmentarycznie zachowana naklejka z numerem zamówienie i pieczęcią czasopisma "Świat Młodych"
Estymacja 2 000 - 4 500 zł
Kajtek i Koko - Zwariowana wyspa 2, około 1967 r.
plansza komiksowa nr 33
tusz/papier, 32,5 x 23 cm
na odwrociu nr planszy `33`
Estymacja 2 000 - 4 500 zł
Kajtek i Koko - Zwariowana wyspa 2, około 1967
okładka komiksowa
ołówek, tusz/papier, 47,5 x 36,5 cm
u góry z prawej: `2`
stan zachowania: praca z widocznymi rozdarciami w obrębie marginesów
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Kajtek i Koko - Na tropach Pitekantropa, część III - Wśród piratów, około 1964-65 r.
pasek komiksowy z Wieczoru Wybrzeża nr 198
tusz/papier, 8 x 36 cm
na odwrociu pieczątka `Wieczór Wybrzeża` oraz rysunek ołówkiem
Estymacja 1 000 - 2 500
pasek komiksowy z Wieczoru Wybrzeża nr 197
tusz/papier, 8 x 36 cm
Estymacja 1 000 - 2 500 zł