JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)
olej, płótno, 150 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
Olej na płótnie, 130x120 cm
Opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
110x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x110 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x70 cm, 100x70 cm
olej, płótno, 110x130 cm
sygn. p.g.: Anna Jarzymowska 2015
Olej na płótnie, 180 x 180 cm
olej, płótno, 150 x 130 cm
Olej na płótnie, 120x100cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 150x150 cm
opisany na odwrocie: ANNA JARZYMOWSKA "PRZYPADEK" 2013 r.
Olej na płótnie, 130x150 cm
olej, płótno, 100 x 100 cm / praca szyta z tyłu
Olej na płótnie, 130 x 150 cm
olej na płótnie, 160 x 170 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm
olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p. g.: Anna Jarzymowska
olej, płótno, 150 x 130 cm
sygn. p. d.: Anna Jarzymowska
olej na płótnie 100x70 cm,
sygnowany z przodu, prawy górny róg