DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 80x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: "The trip" Mdałek (duże M i D, system zmienia mi D na małe - gupi)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M | Dałek 2015`
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Oto blask stronicy księgi, gdzie wszystko może się zdarzyć, 2014
akryl na płótnie,
100x80 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Tomorrow will be amazing, 2014
akryl na płótnie
100x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 61x50 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 120x90 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.p.śr.
akryl, płótno, 46x54.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. l.d.: MDałek 2014
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czyste brzmienie godziny potrąca moje zmysły, 2014
akryl na płótnie,
60x50 cm,
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 130 cm, 2014,
sygn. p. d.: M. Dałek 2014.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Barwy na górze potargał wiatr, 2014
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie, 120x90 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Parasol nie chroni od łez (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
40x50 cm