CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
tusz/papier
50 x 64 cm
na odwrocie pieczątka autorska: "CYAN"
cena wywoławcza: Wykup abonament
1) Kompozycja No 2, technika mieszana, płyta, 140,5 x 27,3 cm
2) Kompozycja, olej, płótno, 46 x 27 cm;
3) Kompozycja abstrakcyjna, technika mieszana, płyta pilśniowa, 54 x 34 cm
4) Relief, technika mieszana, płótno, 92 x 64,5 cm;
5) Kompozycja, olej, płótno, 81 x 65 cm;
6) Kompozycja, technika mieszana, płyta pilśniowa, 44,5 x 60 cm;
7) Kompozycja abstrakcyjna, technika mieszana, płyta pilśniowa, 33 x 27,5 cm;
technika własna, płótno, 73 x 60 cm
sygn. p.d.: CYAN
na odwrociu tabliczka na blejtramie: A MARJATTA et MICHEL / CROUZET / avec toute mon affection/ Zdzisław Cyankiewicz, dit Cyan / né le 18 VIII 1912 au Czechowice, / Pologne - vie de 1937 a Paris