SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
pastel, papier; 23,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier; 31, 5 x 55,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W. Serafin/ Nesebar1971
Planty jesienią - Widok na Wawel
pastel oleista, papier; 31, 5 x 44 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
olej, tektura; 35,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Serafin
Na odwrocie stempel SKŁAD PAPIERU/ B. ALEKSANDROWICZ/ KRAKÓW, BASZTOWA 11.
pastel/papier, 37 x 51 cm
sygnowany l.d.: `W. Serafin`
Estymacja: 3 000 - 5 000
Widok na budynki Parlamentu w Londynie,
pastel, papier, 46,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin / Londyn 1956 (dwie ostatnie cyfry słabo czytelne);
na odwrocie nalepka z odręczną informacją o obrazie.
akwarela, papier, 36 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin (ołówkiem);
pastel, papier, 35 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin
akwarela, papier, 37 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.:
W Serafin (ołówkiem)
pastel, papier,
35 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin
pastel, karton, 46 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wł. Serafin 1957
akwarela, papier, 37 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Serafin 1971 (ołówkiem)
pastel, papier,
30 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, papier,
34 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
Widok na klasztor ss. norbertanek w Krakowie
pastel na papierze,
46 x 57 cm,
sygn. p.d.: W. Serafin 1943