OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Nowojorski dzień ziemi II, 2007 r.
akryl, olej/płyta pilśniowa, 85,5 x 75,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'olbiński'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 43 x 38 cm
sygn. u dołu: Olbiński
litoofset, e/a 1/2, 70 x 52 cm, sygn.
inkografia, karton; 60,7 x 41 cm (wymiar kompozycji),
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: Olbiński; sygn. pod kompozycją ołówkiem p. d.: Olbiński z lewej numer odbitki: II / X oraz sucha pieczęć: OLBIŃSKI/ STUDIO
inkografia, karton; 37 x 77,7 cm (wymiar kompozycji),
46 x 84,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: Olbiński; sygn. pod kompozycją ołówkiem
p. d.: Olbiński z lewej numer odbitki: I/ X oraz sucha pieczęć: OLBIŃSKI/ STUDIO
akryl, płótno
29 x 20 cm
sygn. p.d.: Olbiński
inkografia/papier, 60 x 45 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbiński`, l.d.: `3/100`
inkografia/papier, 60 x 43 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbiński`, l.d.: `7/100`
inkografia/papier, 20 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Olbiński`, l.d.: `20/100`
inkografia, edycja 1/25, 76 x 50,5 cm
rysunek, 59 x 42, 2015
inkografia, papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. w obrębie kompozycji l. d.: Olbiński; poniżej
obrazu z lewej numer odbitki: IV / X, obok sucha
pieczęć: OLBIŃSKI/ STUDIO, sygn. p. d. ołówkiem: Olbiński
Studium do obrazu Invention of the fairy tale, 1998 r.
ołówek/papier, 62 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Olbiński | 1998' oraz opisany l.d.: '"Invention of the fairy tale" (Study)'
na odwrociu nalepka wystawowa
ołówek/papier, 51 x 60,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'Olbiński 2015 "Ariadna on Naxos"'
akryl/płótno, 70 x 52 cm
sygnowany p.d.: `Olbiński`
akryl/płótno, 22 x 28 cm
sygnowany l.d.: `Olbiński`
akryl, płótno, 77 x 58 cm
sygn.l.d. Olbiński
REPRODUKOWANY:
okładka nowojorskiego magazynu "Omni" w lipcu 1992 r
inkografia, papier; 28,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. (w kompozycji): olbiński