GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm;
sygn. l.d.: St. Gałek
Na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego (Kraków, ul. Św. Jana l.3) z datą przyjęcia 1934 r., m.in. z tytułem i nr 7896;
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na płótnie dublowanym,
sygnowany p.d. "S. GAŁEK /1918"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
PEJZAŻ TATRZAŃSKI Z CHAŁUPĄ W ŚNIEGU, 1925
olej na kartonie,
35,3 x 49,8 cm,
sygnowany u dołu po prawej: "ST. GAŁEK/1925"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na tekturze,
24,5 x 33,3 cm,
sygnowany u dołu po prawej "St. Gałek"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płyta pilśniowa, wym.: 28 x 36 cm
sygn. p.d.: St Gałek
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na tekturze, 42,5 x 53,5 cm
sygnowany p.d. (dwukrotnie) "St.Gałek".
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na tekturze, 42,5 x 53,5 cm,
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
WYPAS OWIEC NA TATRZAŃSKIEJ HALI
olej na tekturze, 29,7 x 38 cm, sygnowany l.d. "ST. Gałek"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
1921 r.
Olej na płótnie 50,5 x 70,5 cm
Sygnowany l.d. "St. Gałek / 1921"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na tekturze, 32 x 40 cm, sygnowany p.d. "St. Gałek 1921".
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 27,5 x 39,5 cm, sygnowany p.d.: ?St. Gałek/ 1921"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno,
57.5 x 77.5 cm
sygnowany p.d.: ST. GAŁEK