ELESZKIEWICZ Stanisław (1900-1963)
sygn. p.d.
olej, tektura
16.5x24.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka;
25,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout
sygn.p.d.: S.E
niesygnowany
kredka, tektura
14x20
sygn. l.d.
kredka, tusz, tektura
16x11
olej, sklejka,
38 x 46 cm
sygnowany p.d.: S Eleszkiewicz Na odwr. nalepka z francuskim stemplem i datą 1943.
olej/płótno, 55 x 67 cm
sygnowany p. d: `S. Eleszkiewicz`
technika własna, olej, papier,
26,5 x 18,5 cm;
sygn. p. d.: S. E.
olej/tektura,
21 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `S Eleszkiewicz`
na odwrocie tytuł autorski
olej/tektura, 26 x 21,2 cm
sygnowany p. d.: `E. S.`
na odwrocie tytuł autorski
piórko, tusz na papierze, 14 x 22 cm w świetle passe - partout, sygnowany p.d. inicjałami "S.E.", na odwrocie pieczątka podłużna: "Stanisław Eleszkiewicz. Lipert Gallery, Brooklyn, NY"
Zapewne ilustracja do powieści historycznej.
Pejzaż z zamkiem i białym koniem
druk, olej, technika mieszana, płyta, 44 x 59 cm
sygn.l.d.: S.E; p.d.: S. Eleszkiewicz
na odwrociu: naklejka: "Eleskiewicz", "30"
Kolekcja Wojceicha Borzobohatego, Paryż
Kolekcja prywatna
Technika mieszana; 30 x 21 cm
Na odwrocie nalepka papierowa: EXHIBITION | STANISŁAW ELESZKIEWICZ |
1900 - 1963 | 50 - Three Friends II | Lipert Gallery | 147 Milton Street |
Greenpoint Brooklyn, NY 11222 | May 10 - June 14, 1996
technika mieszana, karton, 33 x 25 cm
sygn. l.d.: S.E.
na odwrociu: Eleskiewicz
Pochodzenie: Kolekcja Wojciecha Borzobohatego
olej, tektura, 41 x 33 cm
sygn. l.d.: SEleszkiewicz
PEJZAŻ Z POŁUDNIOWEJ FRANCJI, 1960
olej, sklejka,
21 x 26.3 cm
na odwrocie napis: "LANDSCAPE" | Stanislaw El.... (1900-1963) | S. ELESZKIEWICZ oraz pieczątka POSK w Londynie
węgiel, biała kreda w światłach,
papier szaro brązowy, 62 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: S.E. / 1952