FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
Olej, tektura, 49 x 68,5 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 34 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Stefan Filipkiewicz`
Estymacja 8 000 - 12 000 zł
olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
olej, sklejka; 34 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewcz
Na odwrocie napis odręczny: OLCZA/ 50 x 33,5 cm
oraz numer 29. w kółeczku
Według właścicieli (rodziny S. Filipkiewicza) obraz przedstawia córki autora.
olej, płótno; 71 x 81 cm
sygn. p.d. Stefan Filipkiewicz
estymacja: 20000 - 25000 zł
olej, płótno; 94,5 x 115 cm;
sygn. i dat. l. d.: Stefan Filipkiewicz 1906.
akwarela, papier, 35 x 50 cm
sygn. l.d.: Stefan Filipkiewicz
olej, tektura; 68,5 x 50 cm;
na odwrocie orzeczenie autentyczności mgr Leszka Ludwikowskiego z 1973 r. z podpisem i pieczątką
sygn. p.d.
akwarela, papier/tektura
31.5x46 (w świetle passe-partout) cm
olej, sklejka; 34 x 50,5 cm;
Na odwrocie napis odręczny: OLCZA/ 50 x 33,5 cm oraz numer 29. w kółeczku
olej, tektura, 34,5 × 49 cm
Estymacja: 11 000 - 13 000 zł
olej, tektura, 33,5 × 49 cm
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz 1922 na odwrocie fantazyjny monogram artysty SF
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
olej, tektura, 50 × 70 cm
Estymacja: 15 000 - 18 000 zł
olej, tektura; 49 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;
na odwrocie odręczny napis: Widok z Bystrego w Zakopanem
olej, płótno; 90 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Stafan Filipkiewicz;
na odwrocie nalepki: z TOWARZYSTWA ARTYSTÓW POLSKICH "SZTUKA" W KRAKOWIE (zniszczona), z TOWARSZYSTAWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE: z numerem 0994,
tytułem: Róże i Zuzanna oraz nalepka z 12eme EXPOSTION INTERNATIONAL DES BEAUX ARTS VENISE 1920 (uszkodzona).
olej, tektura; 68,5 x 50 cm;
olej, płótno, 80 x 64 cm;
Na odwrocie na krośnie malarskim autorski? napis: 7. WISŁA POD KRAKOWEM oraz fragmenty nalepek wystawowych: TPSP w Krakowie 1912 i TPSP w Poznaniu
Kościół św. Andrzeja w Krakowie, 1926
litografia barwna, papier naklejony na tekturę;
37 x 30 cm (obcięty z czterech stron);
sygn. p. d.: S.F
Praca pochodzi z teki "Kraków", 1926 r.
akwarela, papier, 48 x 67,5 cm,