GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Olej, sklejka;
36 x 36,5 cm
Sygnatura z dedykacją p.g.: kochanemu Januszkowi |na pamiątkę Górski Staszek 934
Na odwrocie szkic głowy mężczyzny i napis ołówkiem: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pastel, papier;
48 x 63 cm
Sygnowany p.d.: St. Górski na odwrocie napis: STANISŁAW GÓRSKI | 1887 - 1955
pastel, papier,
48,5 x 34,5 cm,
sygn. p.d.: St. Górski
Para portretów - Góral i Góralka, 1939 r.
pastel/karton,
33 x 23 cm (w świetle passe - partout)
Portret Górala sygnowany p. d.: `St Górski`, Portret Góralki sygnowany l. d.: `St Górski | 1939 | Kraków`.
pastel, tektura
50 x 69 cm;
sygn. p. d.: St Górski.
pastel/tektura, wym.: 50 x 35 cm
sygn. p.d.: St. Górski
sygn. l.d., pastel, tektura, 50.5x35.8
pastel, karton, 50 x 35,5 cm
sygn. p.d.: St. Górski
pastel, papier, 47 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: St.Górski (ołówkiem);
olej, deska, 34,5 x 56,5 cm;
sygn. l.d.: St.Górski (ołówkiem)
Duża rzadkość dla kolekcjonerów twórczości tego artysty znanego głównie z prac wykonanych techniką pastelową.
pastel, papier, 49 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier, 48 x 63 cm;
na odwrocie napis: STANISŁAW GÓRSKI / 1887 - 1955
pastel, papier, 33 x 23,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St Górski
pastel na papierze, wym.: 57 x 32 cm,
sygn. p.r.: S. Górski
pastel, karton, 51 x 71 cm;
sygn. p.d.: St. Górski