EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
pastel, technika mieszana/papier, 68 x 43 cm (arkusz, w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `Stasys 1991`
Estymacja: 6 000 - 12 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier;
54,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Stasys
Oczekiwanie na deszcz, 1996 r.
pastel, papier, 74 × 64 cm
sygn. i dat. p. d.: 1996/Stasys
Wystawiany i reprodukowany : Stasys Eidrigevicius, Marek Bartelik, GGG Gallery, Tokyo, Japan 1998
Estymacja: 19 000 - 21 000 zł
Portret w szarościach, 1995 r.
pastel/papier, 72 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 7 000 - 12 000
pastel/papier, 47 x 61 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `1997 | Stasys`
Estymacja: 8 000 - 10 000
pastel/karton, 63x48cm
pastel/karton, 32x22,5cm
akwarela, collage, pastel, gwasz/płótno, karton, 100 x 80 cm (blejtram płótna), 70 x 44 cm (maska)
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
pastel/papier, 42 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
pastel/papier, 32 x 28 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Stasys 1999`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 3 500 - 5 000 zł
Pastel, papier; 41,5 x 29 cm
Sygn. p.d. Stasys 95
Estymacja: 7.000 - 8.000 zł
pastel/papier, 53 x 38 cm
sygnowany p.d.: `Stasys`
Estymacja: 4 500 - 6 000
pastel/papier, 42,3 x 28,3 cm
sygnowany l. d.: `Stasys`
Estymacja: 3 000 - 5 000
pastel/papier, 41 x 28,5 cm
sygnowany p. d.: `Stasys`
Estymacja: 3 000 - 5 000