DAWSKI Stanisław (1905-1990)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika własna, rysunek wydrapywany,
farba drukarska, papier,
18 x 15 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Dawski (ołówkiem)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej na płótnie,
87,5 x 30,7 cm,
sygnowany l.d. "Dawski" (z gmerkiem artysty) i datowany p.d. "1952", na odwrocie (na płótnie i krośnie)
sygnowany "Dawski" i gmerk artysty
Wystawiany w Zachęcie w 1981 roku na wystawie jubileuszowej artysty.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej na płótnie,
100 x 69 cm,
sygnowany p.d. "Dawski", na odwrocie (na płótnie): "Dawski / XX wiek", "1972 / "Przestrzeń i ruch II", "D.", gmerk artysty, "1972" oraz (na krośnie) "100 x 70 "Przestrzeń i ruch II"
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
grafika, papier;
27,5 x 19,5 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu: Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
grafika, papier;
27,5 x 19,5 cm;
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia na bibule, wym.: 295 x 215 mm,
sygn. długopisem (kol. ziel) p.d.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia odb. na karcie z niemieckiego druku bibliofilskiego, wym.: 295 x 207 mm
sygn. długopisem (kolor ziel.) p.d.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt, wym.: 155 x 115 mm,
sygn. oł. p.d.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
kredka, karton, wym.: 30,7 x 27,5 cm,
sygn. oł. p.d.: Dawski; l.d. Contra Mundum III
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
ołówek, karton, wym.: 30,9 x 27,5 cm,
sygn. i tyt. oł. l.d.: Contra Mundum I, Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
tusz, papier, wym.: 35 x 29 cm,
sygn. tusz. p.d.: SK Daw.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika własna, rysunek wydrapywany, farba drukarska, papier,
18 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Dawski (ołówkiem)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)