DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Trzy głowy na śmietniku, 1990 r.
olej/płótno, 210 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1971 | 1990 | E.DWURNIK.' oraz opisany ś.d.: 'GIPSOWY PLENER | TRZY GŁOWY NA ŚMIETNIKU'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '1443 | (1971) - 1990 | E. DWURNIK | TRZY GŁOWY | NA ŚMIETNIKU | W MIĘDZYLESIU | NR: II - 13 - 1443 | GIPSOWY | PLENER'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 180 x 280 cm
sygn. p.d E. DWURNIK 2016
opisany na odwrocie: 4 - 31.05.16 2016 E.DWURNIK "KRAKÓW" (Jesień artystów)
litografia/papier, 46 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E. Dwurnik 68 | 758' oraz pieczęć autorska, opisany l.d: 'litografia 1/4 (46 x 60) >>Legia gola!!! a'
litografia/papier, 45 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'E.Dwurnik 69 | 958' oraz pieczęć autorska, opisany śr.d.: '1/4' oraz opisany p.d.: '>> Mecz a'
inkografia/papier, 60 x 45 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Dwurnik' oraz opisany l.d.: '7/50'
inkografia/papier, 44 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Dwurnik' oraz opisany l.d.: '42/100'
olej na płótnie, 33 x 24 cm
akwarela/papier, 30 x 21 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'E.Dwurnik 65' oraz pieczęć autorska
kredka/papier, 37 x 51,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'E.Dwurnik 67'
kredka/papier, 38 x 51,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'E. Dwurnik 67'
litografia, papier; 70x50,5 cm
sygnowany p.d.: "E. Dwurnik 68"
olej, płótno; 18 x 13 cm (wymiar każdej z prac);
każda z prac sygn. i dat. u dołu: 2018 E. DWURNIK, na odwrocie opis autorski: 2018 / E. DWURNIK.
technika mieszana / papier, 29 x 20 cm, sygn.
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: "2017/E. Dwurnik"
Sucha igła; wym.: 630 x 490 mm; sygn. oł. p.d.: E. Dwurnik 85, odbitka 9/18. Lit.: D. Folga-Januszewska, Ekspresje i ekspresjonizmy w sztuce XX wieku, Warszawa 1990, poz. 69.
olej, płótno; 30,5 x 30,5 cm
sygnowany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | »PLAC ZAMKOWY« | NR: XI-810 | - 6970"
Granat na szczycie / Owocowa pieciolinia, 2014 r.
akryl, papier, 46 x 27,5 cm, sygn. i dat. p.d.: E. DWURNIK 2014, opisany l.d.: GRANAT NA SZCZYCIE
Dołączony oryginalny certyfikat artysty.
olej, płótno, 70 x 100 cm
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2004
olej, akryl, płótno, 46 x 55 cm
sygn. i dat. p. d.: 2016 E. DWURNIK