KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
22x23 cm, akwarela.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
49,6 x 69,2 cm
sygn. p.d.: SKamocki
olej, tektura
48,5 x 68,3 cm
sygn. p.d.: SKamocki
Na odwrocie rękopiśmienna notatka ramiarza (?).
olej na tekturze, 50 x 70 cm,
sygnowany l.d. "StKamocki".
W ramie z epoki.
Na odwrocie, na tekturze naklejona kartka wystawowa [drukowana] "Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskiem. Salon Doroczny 1921/2", z odręcznie wypełnionymi "Stanisław Kamocki - Wiosna".
Warszawa, Zachęta, Salon Doroczny 1921/1922.
olej, tektura; 47 x 67,5cm;
na odwrocie napis autorski: K/ "PASTWISKO"/ (POD JESIEŃ)
olej, tektura; 24 x 33cm.
na odwrocie napis odręczny: malował/Stanisław Kamocki (długopisem)
oraz nalepka z tytułem: Zakopane - Tatry.
Widok na Tatry ze snopem siana, ok. 1910
ołówek, kredki, papier; 15 x 19,5cm;
olej, tektura; 71 x 50 cm;
na odwrocie nalepka autorska z napisem: [Stanisław] Kamocki / "Z doliny za / Bramką" / (farbami olejnymi) / cena .
Widok na wieś Paczółtowice - szkic do obrazu, [ok. 1908]
ołówek, papier; 14 x 19,5 cm;
napis autorski l. d.: Sierpień Paczółtowice
Studia konia, torsu oficera na koniu, trębacza armii, upadek z konia, [ok. 1894]
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki (czerwoną kredką)
olej, tektura; 7,5 x 13,5 cm;
napis autorski z tyłu: KAMOCKI / S. DENIS
olej/tektura, 54 x 69,7 cm
sygnowany l.d.: 'SKamocki'
olej/tektura, 66,5 x 54 cm
sygnowany p.d. 'S Kamocki'