BAŃKA Wioleta (ur. 1985, Olsztyn)
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: V. oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, akryl, deska, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie
technika mieszana, płyta HDF, 56 x 45,5 cm, sygn. l.d.
akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 30 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie