FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 80 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'FiL'17'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "LWICA" | 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "KRASKA" | 2017'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'FiL '16'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "NOSOROŻEC" | 2016'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno
70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'FiL'16'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FiL | "ŻYRAFA" | 2016'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P.FiL'16'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "JELENIE" | 2016'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "KOZICA" | 2016'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Fil'16'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno
50 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'FiL'16'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "WIATR - POTRZOS" | 2016'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno
60 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'FiL'16'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL | "WIOSNA-WILGA" | 2016'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'FiL'16'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ FIL 2016 | "OWCE"'
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: Fil'15 oraz na odwrocie: PAWEŁ FIL "JESIEŃ" 2015
FIL Paweł (ur. 1988, Zamość)
akwarela/papier, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'Paweł Fil '16'