MACIASZKIEWICZ Karolina (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
80x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
olej, płótno
92x73 cm
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'K. MACIASZKIEWICZ'
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
73x92 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
92x73 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
80x70 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
80x70 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x70 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x70 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
92x73 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
90x80 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
90x80 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
80x80 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
100x60 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
80x80 cm