BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
55x38 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
46x33 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
70x40 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. l.d.
akryl, papier
20.3x14.3 cm (w świetle passe-partout )
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
gwasz, papier
18.7x41 cm (w świetle passe-partout )
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
51x40.5 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
30.5x50.5 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x30 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
41x27 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x40 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. p.d.
olej, akryl, płótno
40x30 cm
BULYHA Tatsiana (ur. 1996)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x30 cm