ZABRODZKA Agnieszka (ur. 1989, Warszawa)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "ARKADIA" | TECHNIKA OLEJNA | 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "DUCHY LASU" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 120 x 100 | 2019'
olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "EDEN" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'
olej/płótno, 60 x 120 cm
Z cyklu 'Utopia', Bez tytułu, 2019 r.
olej/płótno, 116 x 89 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘AGNIESZKA
ZABRODZKA BEZ TYTUŁU Z CYKLU UTOPIA OLEJ NA
PŁÓTNIE 2019’
Z cyklu 'Miraż', Bez tytułu, 2018 r.
olej/płótno, 81 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018'
olej/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "AZYL" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 r.'
olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | YGGDRASIL | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2018 R'
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU Z CYKLU MIRAŻ | OLEJ NA PŁÓTNIE | 100 x 80 CM, 2018'
Z cyklu 'Miraż', Bez tytułu , 2018 r.
olej/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU Z CYKLU MIRAŻ | OLEJ NA PŁÓTNIE | 110 x 90 cm, 2018'