SARNECKI Wojciech (1948 - 2011)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kompozycja z wiolonczelą, 2007
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W. SARNECKI / 2007
olej, płótno;
74 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: W. SARNECKI; Na odwrocie zarys dwóch postaci
olej, płótno; 60 x 80 cm;
Kompozycja z instrumentami, 2007
olej, płótno; 73,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: W. SARNECKI / 2007 R.