BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Taniec pijanego małpiszona 12, 2019
Akryl na płótnie, 80 cm x 120 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 170 x 170 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Been there, done that, 2018 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2018'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 170 x 170 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
LEŚNA ZWIERZYNA W POMIESZCZENIU, 2018
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, spray na płótnie, 100 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach. 2018'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Błach, 2018'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 75 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Courching Dragon, Hidden Carp, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2017'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Allright, Chief, just relax, 2017 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
olej na płótnie, 120x80 cm,
sygnowany na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Rezydencja w Kazimierzu Dolnym, 2017 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2017*'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80cm
Sygn. na odwrocie: *Marcin Błach, 2017*
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 100x70 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '*Marcin Błach, 2017*'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany na odwrocie: Marcin Błach, 2017
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 70x100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
One way in, one way out 37, 2017
akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Marcin Błach, 2017
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach. 2016'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
The Dwarf of Wall Street, 2016
technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Marcin Błach, 2016.
BŁACH Marcin (ur. 1986)
technika własna na płótnie, 80x120 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
technika własna, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: MarcinBłach, 2016
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
technika własna, płótno, 100x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Marcin Błach, 2016
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno
80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2016'
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 70x100cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 80x80 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Błach, 2016
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, spray, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odworcie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Akryl, spray na płótnie, 100x100 cm
Opisany na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 80x100cm
Opisany na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl/płótno
70 x 100 cm
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 90x90 cm,
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl na płótnie, 100x100cm,
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Marcin Błach, 2015
BŁACH Marcin (ur. 1986)
BŁACH Marcin (ur. 1986)
BŁACH Marcin (ur. 1986)
akryl, marker/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Marcin Błach.`