GAUER Katarzyna (ur. 1991, Kołobrzeg)
Bez tytułu z cyklu Imago (nr 17), 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
cena wywoławcza: Wykup abonament
Nr 23, 25, 30 z cyklu Fragmenty, 2015
akryl, płyta, tryptyk: 3 x 15 x 15 cm (wymiary w ramach 3 x 25 x 25 cm),
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 73 cm,
sygn. u dołu