GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,sygn. p.d.: Gniazdowski | 2015 oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, wym. 48 x 36 cm,
sygn. p.d.: GNIAZDOWSKI
GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akwarela, ołówek, papier, wym. 44 x 36 cm,
sygn. p.d.: Gniazdowski 2015, opisany na odwrociu: KAROL GNIAZDOWSKI MARIENSZTAT 2015
GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akwarela, tusz, papier, 40 x 99 cm,
sygn. p.d.: Gniazdowski 2015 oraz na odwrocie
GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akwarela, tusz, papier, 38 x 50 cm,
sygn. p.d.: Gniazdowski 2015 i na odwrocie: PARASOLE NR 2 | KAROL GNIAZDOWSKI
GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Gniazdowski | 2015`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "ULICA KOZIA" KAROL GNIAZDOWSKI 2015`
GNIAZDOWSKI Karol (ur. 1991)
akwarela, tusz/papier, 40 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Gniazdowski | 2013`