JANICKI Michał (ur. 1985, Płock)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płycie, 40 x 48 cm
olej na płycie, 50 x 40 cm
Plaza Compás de San Francisco, 2017
olej, deska HDF, 52 x 41 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki oraz na odwrocie: Michał Janicki 2017
olej na płótnie, 48 x 40 cm
olej, płyta MDF, 40 x 48 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki oraz na odwrocie
Olej na płótnie,50 x 70 cm
Olej na desce, 40 x 50 cm
Stary Port w Gdańsku zimą, 2017r.
olej na płycie, 48x40cm
Old Harbour in Aberdeenshire, 2017
olej, płyta MDF, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: Michał Janicki oraz na odwrocie
Łagodna bryza w Saint Monans, 2017r.
olej na płycie, 42x53cm
Sygnowany l. d. róg: ‘Michał Janicki’
Opisany na odwrocie: ‘ Michał Janicki, Łagodna bryza w Saint Monans 2017’
Oprawiony
Czekając na Przypływ (Kutry w Brancaster Staithe), 2017 r.
olej/deska, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'MICHAŁ JANICKI'
na odwrociu opisany: 'Michał Janicki 2017 | "WAITING FOR TIDE | (FISHING BOATS AT BRANCASTER STAITHE)"
Przed wieczorem w Port Isaac, 2017
Olej na płycie HDF, 42 x 51 cm
olej, deska, 43 x 55 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie
Plaza del Potro, Córdoba, 2017
olej, deska, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.
Ulica Chlebnicka, Gdańsk, 2017
akryl, deska, 70 x 39 cm, oprawione,
sygn. p.d.
akryl, deska, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d. oraz certyfikat na odwrocie
Palacio de las Ursulinas, 2011
akryl, karton impregnowany, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki oraz certyfikat na odwrocie
akryl, karton, 50 x 34 cm, sygn. l.d.: Michał Janicki oraz certyfikatem na odwrocie
akryl, deska, 37 x 52 cm,sygn. p.d. oraz certyfikat na odwrocie
Arquitectura e Interiores, 2013
akryl, deska, 37 x 52 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: Michał Janicki
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, deska, 50 x 36 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki
akryl, deska, 50 x 36,
sygn. p.d.: Michał Janicki
akryl, deska, 80 x 41 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki
akryl, płótno, 55 x 81 cm,
sygn. na odwrocie, dołączony autorski certyfikatem autentyczności
akryl, karton, 53 x 32 cm,
sygn. na odwrocie