DOŁGAŃ Feliks (1914 - 2012)
POMNIK BOHATERSKIM LOTNIKOM DĘBLIŃSKIEJ SZKOŁY ORLĄT, 1970
Olej, płótno; 50 x 60,5 cm
Sygnowany p.d.: F.Dołgań - 1970
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOŁGAŃ Feliks (1914 - 2012)
Olej, płótno; 50 x 38 cm
Sygnowany p.d.: F. Dołgań - 70
DOŁGAŃ Feliks (1914 - 2012)
STUDNIA NA RYNKU W KAZIMIERZU, 1968
Olej, płótno; 50 x 60,5 cm
Sygnowany p.d.: F.Dołgań 1968
Na odwrocie nalepka wystawowa TPSP w Lublinie 1969
DOŁGAŃ Feliks (1914 - 2012)
PEJZAŻ Z KAZIMIERZA, WIDOK NA PODCIENIA NA RYNKU I FARĘ, 1970
Olej, płótno;
60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: F. Dołgań · 70
DOŁGAŃ Feliks (1914 - 2012)
RYNEK W KAZIMIERZU DOLNYM, 1976
Olej, płótno; 40 x 50 cm
Sygnowany p.d.: F.Dołgań 76 r.