GRABCZYŃSKA Małgorzata (ur. 1975)
olej na płótnie, 60 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
AMERYKI JUŻ NIE ODKRYJEMY, 2018
olej na płótnie, 80 x 80 cm
ceramika szkliwiona, drewno
olej na płótnie, 60 x 80 cm
ceramika szkliwiona, drewno, 48 x 28 cm
Olej na płótnie, 60 x 60 cm
Ceramika szkliwiona, 57 x 38 x 20 cm
Olej na płótnie, 60 x 60 cm
olej na płótnie, 30 x 24 cm
olej na płótnie, 40x30 cm, oprawiony w szeroką ramę, 51x41 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg