KASPRZAK (KAS) Zbigniew (ur. 1955)
Człowiek bez twarzy, plansza komiksowa nr 2 (odc. 2), 1983 r.
tusz/papier, 43 x 30,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z.KASPRZAK 83 r.'
na odwrociu opisany: '"CZŁOWIEK BEZ TWARZY"'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa, okładka komiksowa, 1983 r.
akwarela, tusz, akryl/papier, 25 x 17 cm
sygnowany i datowany u dołu: 'Z.KASPRZAK 83.'
na odwrociu opisany: '1 strona okładki komiksu | "Bogowie z gwiazdozbioru | Aquariusa" część I | - do reprodukowania w formie | zapowiedzi na 4 str. okładki | komiksu "Zbuntowana"'
Bogowie z gwiazdozbioru, cz. I, plansza komiksowa nr 20, 1983 r.
tusz, akwarela/papier, 24 x 17 cm
sygnowany i datowany wzdłuż lewej krawędzi: 'Z.KASPRZAK 83'
Sobiescy w Krakowie, plansza komiksowa nr 1, 1985 r.
tusz/papier, 37 x 25,5 cm
Gość z kosmosu, plansza komiksowa nr 29, 1982 r.
akwarela, tusz/papier, 25,5 x 18,5 cm
sygnowany i datowany wzdłuż lewej krawędzi: 'Z.KASPRZAK 82 R.'
na odwrociu opisany: 'Gość z kosmosu | 29'
Yans - główny bohater serii komisowej Yans, lata90. XX w.
ołówek/papier, 30 x 41,5 cm
sygnowany p.d.: `KAS`
Yans i Orchidea, bohaterowie serii komiksowej Yans, 1997 r.
akwarela, tusz/papier, 30 x 22,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `KAS 97`