CZYŻ Piotr (ur. 1991, Bydgoszcz)
akryl, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: NA 2 (XXII) PIOTR CZYŻ 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie , 100x80 cm
akryl na płótnie, 60x70 cm
akryl na płótnie, 50x50 cm
olej na płótnie, 60x70 cm
akryl na płótnie, 90x90 cm
Akry na płótnie, 2x50x50 cm
Opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 70x180 cm (3x70x60 cm)
Opisany na odwrocie
serigrafia, 2x 100x70 cm, oprawiona
serigrafia, 70x200 cm, oprawiony
Rowerzyści 1, 2 - dyptyk, 2014
serigrafia, 2x100x70 cm
dyptyk: Chromatyzm Gestu 1,2, 2014
serigrafia, 2 x 90x62 cm
(2014).
serigrafia na papierze, 100 x 70cm