FRECHKOP Leonid (Moskwa, 1897-1982, Bruksela)
Olej, pilśnia; 40 x 23 cm
Sygnowany l.d.: LF; napis odwrocie: "Le pedicateur" | Leonid FRECHKOP | 1897-1982
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 70,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'L. Frechkop | 30'
olej/płyta, 42,5 x 27 cm
sygnowany i datowany l.d.: '64 | L Frechkop'
na odwrociu papierowa nalepka atelier CADR'ART
Żeński akt leżący na czerwonej tkaninie, 1954 r.
olej/płótno, 32 x 40 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'L. Frechkop | 54'
Olej, pilśnia; 40 x 23 cm
*opłata droit de suite
Olej, płótno; 75 x 60 cm
Sygnowany p.d.: L. Frechkop / 61
*opłata droit de suite
Portret damy w stroju wieczorowym, 1949 r.
olej/płótno, 96 x 65 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'L. Frechkop | 49'
Portret młodej kobiety w czerwonym berecie, 1937 r.
olej/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Frechkop '37'
Portret młodej kobiety, 1933 r.
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'L. Frechkop 33'
olej, płótno, 32 × 40 cm
sygn. i dat. p. g.: L. Frechkop/59
olej/płyta, 39,5 x 22 cm
sygnowany l.d: 'L F'
opisany na odwrociu : ' "Le pedicateur" | Leonid FRECHKOP | 1897-1982'
olej/płótno, 110 x 115,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. Frechkop | 1944`
olej/płótno, 74 x 60 cm
sygnowany l.d.: `L. Frechkop`