HIRSZ Natalia (ur. 1991, Wejherowo)
olej, piasek/płótno, 30 x 25 x 6,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Natalia | Hirsz | Ciężar | 2014’
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/płyta, 70 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Natalia Hirsz 2014 | Bez tytułu’
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno, 35 x 24 cm
bez tytułu, z cyklu Pejzaże, 2014
akryl, deska, 65 x 153 cm, sygn. na odwrocie
technika mieszana (akryl, papier, tkanina), deska, 44 x 56 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie.
akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Hirsz